Події
Пошук
Архів

серпень 2008

пн вт ср чт пт сб нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Наші кнопки
















Стецьків: Ми створимо представникам ПР та Компартії всі можливості для повноцінної опозиційної роботи

05.12.2007 15:13

Заступник голови фракції “Наша Україна – Народна Самооборона” Тарас Стецьків вважає, що “ПР потрібно заспокоїтися і змиритися з тим, що вони працюватимуть в опозиції”.

Стецьків: Результативним голосуванням за спікера ми довели, що демократична коаліція існує де-факто

05.12.2007 14:57

Заступник голови фракції “Наша Україна – Народна Самооборона” Тарас Стецьків переконаний, що “вчорашнє голосування за голову ВР чітко засвідчило, що всі без винятку представники демократичної коаліції продемонстрували високий рівень політичної відповідальності і політичної зрілості”.

Яценюк заявив про необхідність негайної роботи над бюджетом-2008

05.12.2007 14:41

“Вже зараз потрібно готуватися до внесення змін до ще не прийнятого держбюджету на 2008 рік”. Про це сьогодні у ході наради з представниками асоціацій та органів місцевого самоврядування під головуванням Президента України, що пройшло в Києві, зазначив Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк.

Костенко: Учорашнє голосування свідчить про нову якість нашого парламенту

05.12.2007 14:36

«Голосування за кандидатуру голови Верховної Ради було принциповим з точки зору розвитку української демократії. Вперше за роки української незалежності чітко сформувалася більшість, що має спільну позицію, в основі якої лежить узгоджена програма. Парламент структуровано за принципом парламентська більшість – опозиція, яка контролює владу», - заявив Офіційному сайту Блоку “Наша Україна – Народна Самооборона” депутат фракції «Наша Україна – Народна Самооборона» Юрій Костенко.

Ключковський: Голосування за спікера відбулося без порушень

05.12.2007 14:30

Член фракції “Наша Україна – Народна Самооборона” Юрій Ключковський переконаний, що вчорашнє голосування за голову Верховної Ради було проведене без порушень з боку представників демократичної коаліції.

Кириленко: Демократична більшість нарешті забезпечить узгоджену роботу Президента, уряду і парламенту України

05.12.2007 11:36

«Ми переконані, що сьогодні вся країна і весь світ пересвідчилися, що вперше за три роки перебування Президента Ющенка при владі створена демократична і пропрезидентська більшість – така більшість, яка зможе нарешті забезпечити спільну і узгоджену роботу всенародно обраного Президента України, нового демократичного уряду і демократичної більшості парламенту в інтересах більшості виборців, причому незалежно від того, за кого ці виборці голосували на останніх виборах"

Зробити стартовою     укр  eng 
Головна

Про Блок

Народний Союз "Наша Україна"

Парламентська діяльність

Угода про Коаліцію демократичних сил