«Політичною тріскотнею» назвала у коментарі нашому сайту останню заяву члена ПР Єфремова народний депутат фракції “Наша Україна – Народна Самооборона”, заступник голови парламентського Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Ксенія Ляпіна.
Як відомо, регіонал Єфремов звинуватив Президента Ющенка та демократичну коаліцію у намаганнях «узурпувати владу у країні».
«Заяви на кшталт тієї, що озвучив Єфремов, обумовлені лише переходом ПР у опозицію. Вони не мають жодного відношення до реальності, до реальних намірів Президента та політичних сил –учасниць демократичної коаліції», - констатувала Ляпіна.
«Треба дивитися на сутнісні зміни в Україні, а не на політичне забарвлення сил, які ці зміни ініціюють. Лишень у такому випадку можлива об`єктивна оцінка, що насправді відбувається у країні», - резюмувала політик.